Обрати сторінку

Les Grands Chais de France

Les Grands Chais de France (LGCF Group) – одна з найбільших виноторгових компаній Франції з річним оборотом понад мільярд євро. Щорічно вона випускає більше мільйона пляшок вина, дві третини з яких імпортують у сотні країн на всіх континентах. Головний офіс знаходиться в Ельзасі, а виноградарські господарства розташовані у Бордо, Бургундії, Долині Луари, Юрі, Лангедок-Руссильоні. Також компанія співпрацює з виноробнями США та Чилі.

LGCF належить понад два десятки виноробних заводів. Виноград для виробництва одержують із власних виноградників площею 1600 га, а також закуповують у місцевих фермерів. Вино та міцні напої випускають під різними брендами, яких у портфелі компанії близько півсотні, у тому числі й найбільші в країні – JP Chenet та Grand Sud.

У великій колекції вин представлені напої від базових до преміальних та видатних. Першокласні безалкогольні натуральні вина випускають під торговими марками Vive la Vie та Nozeco. До лінійки входять сортові та купажовані тихі та ігристі напої, з яких делікатно видаляють спирт у вакуумний спосіб. Бережна деалкоголізація зберігає у готовому продукті максимум корисних речовин, ароматів та смакових особливостей винограду, а грамотна маркетингова стратегія дозволяє компанії реалізовувати вино за привабливою ціною у будь-якій точці світу.

Відображаються усі з 7 результатів

Call Now Button