Обрати сторінку

Vilarnau (Віларнау)

Ім’я, з яким вісім з гаком століть асоціювалася традиційна іспанська Кава, останнім часом все частіше звучить в контексті безалкогольних трендів. Vilarnau – іспанський винний бренд, який належить легендарному хересному магнату Gonzalez Bya. На заводі в Еспіелс виробляють класичне ігристе, а неподалік від Барселони, в Сан-Садурні-д’Анойа, роблять екологічно чисті вина без спирту. Для них використовують виноград, зібраний з власних ліз в Пенедесі. Середземноморський клімат, глинисто-вапнякові ґрунти і піренейський щит від холодних вітрів створюють умови, в яких ягоди досягають зрілості, необхідної для виробництва бездоганних ігристих.

Флагманами безалкогольної лінійки «0.0» стали біла і рожева кава. Вина виробляють з Макабео, Парельядди і Ксарельо класичним методом шампанізації, але після видалення алкоголю додають бульбашки вуглекислоти. У них повністю відсутній спирт, а калорій на 70% менше, ніж у звичайній каві.

Новинки розробила винороб Vilarnau Єва Плацаз. «Нам знадобився час, щоб довести органічну безалкогольну каву до досконалості, — ділиться вона. — Але ми віримо, що результат відповідає світовим тенденціям щодо усвідомленого споживання продуктів і здорового способу життя. Для нас важливо, щоб вина Vilarnau 0.0 дозволяли тим, хто не вживає алкоголь, насолоджуватися святами та вечірками нарівні з тими, хто п’є звичну Каву».

У вин приваблива текстура, хороший баланс і багатий смак. Біле рясніє нотами зеленого яблука, цитрусів, квітів і вербени з легкими нюансами мигдалю і вершків. В рожевому домінує смак полуниці з вершками, відтінений малиново-вишневим сорбетом з відгомонами тропічних фруктів.

Відображаються усі з 2 результатів

Call Now Button
Fatal error: Uncaught Error: Undefined constant "STYLESHEETPATH" in /home/winery/non-alcoholic-wines.in.ua/www/wp-includes/template.php:703 Stack trace: #0 /home/winery/non-alcoholic-wines.in.ua/www/wp-includes/template.php(64): locate_template(Array) #1 /home/winery/non-alcoholic-wines.in.ua/www/wp-includes/template.php(119): get_query_template('index') #2 /home/winery/non-alcoholic-wines.in.ua/www/wp-content/plugins/w3-total-cache/Minify_Plugin.php(620): get_index_template() #3 /home/winery/non-alcoholic-wines.in.ua/www/wp-content/plugins/w3-total-cache/Minify_Plugin.php(662): W3TC\Minify_Plugin->get_template() #4 /home/winery/non-alcoholic-wines.in.ua/www/wp-content/plugins/w3-total-cache/Minify_Plugin.php(193): W3TC\Minify_Plugin->get_style_group('include') #5 [internal function]: W3TC\Minify_Plugin->ob_callback('<!DOCTYPE html>...') #6 /home/winery/non-alcoholic-wines.in.ua/www/wp-content/plugins/w3-total-cache/Util_Bus.php(21): call_user_func(Array, '<!DOCTYPE html>...') #7 /home/winery/non-alcoholic-wines.in.ua/www/wp-content/plugins/w3-total-cache/Generic_Plugin.php(532): W3TC\Util_Bus::do_ob_callbacks(Array, '<!DOCTYPE html>...') #8 [internal function]: W3TC\Generic_Plugin->ob_callback('<!DOCTYPE html>...', 9) #9 /home/winery/non-alcoholic-wines.in.ua/www/wp-includes/functions.php(5275): ob_end_flush() #10 /home/winery/non-alcoholic-wines.in.ua/www/wp-includes/class-wp-hook.php(307): wp_ob_end_flush_all('') #11 /home/winery/non-alcoholic-wines.in.ua/www/wp-includes/class-wp-hook.php(331): WP_Hook->apply_filters('', Array) #12 /home/winery/non-alcoholic-wines.in.ua/www/wp-includes/plugin.php(476): WP_Hook->do_action(Array) #13 /home/winery/non-alcoholic-wines.in.ua/www/wp-includes/load.php(1102): do_action('shutdown') #14 [internal function]: shutdown_action_hook() #15 {main} thrown in /home/winery/non-alcoholic-wines.in.ua/www/wp-includes/template.php on line 703