Обрати сторінку

Vilarnau (Віларнау)

Ім’я, з яким вісім з гаком століть асоціювалася традиційна іспанська Кава, останнім часом все частіше звучить в контексті безалкогольних трендів. Vilarnau – іспанський винний бренд, який належить легендарному хересному магнату Gonzalez Bya. На заводі в Еспіелс виробляють класичне ігристе, а неподалік від Барселони, в Сан-Садурні-д’Анойа, роблять екологічно чисті вина без спирту. Для них використовують виноград, зібраний з власних ліз в Пенедесі. Середземноморський клімат, глинисто-вапнякові ґрунти і піренейський щит від холодних вітрів створюють умови, в яких ягоди досягають зрілості, необхідної для виробництва бездоганних ігристих.

Флагманами безалкогольної лінійки «0.0» стали біла і рожева кава. Вина виробляють з Макабео, Парельядди і Ксарельо класичним методом шампанізації, але після видалення алкоголю додають бульбашки вуглекислоти. У них повністю відсутній спирт, а калорій на 70% менше, ніж у звичайній каві.

Новинки розробила винороб Vilarnau Єва Плацаз. «Нам знадобився час, щоб довести органічну безалкогольну каву до досконалості, — ділиться вона. — Але ми віримо, що результат відповідає світовим тенденціям щодо усвідомленого споживання продуктів і здорового способу життя. Для нас важливо, щоб вина Vilarnau 0.0 дозволяли тим, хто не вживає алкоголь, насолоджуватися святами та вечірками нарівні з тими, хто п’є звичну Каву».

У вин приваблива текстура, хороший баланс і багатий смак. Біле рясніє нотами зеленого яблука, цитрусів, квітів і вербени з легкими нюансами мигдалю і вершків. В рожевому домінує смак полуниці з вершками, відтінений малиново-вишневим сорбетом з відгомонами тропічних фруктів.

Відображаються усі з 2 результатів

Call Now Button