Обрати сторінку

За сильним брендом завжди стоїть впливовий власник. Зокрема, коли справа стосується винної індустрії. Історія Artis — тому доказ.

Молодій торговій марці з півдня Франції всього за кілька років вдалося закохати в себе сотні тисяч шанувальників безалкогольних вин. І якщо лояльність місцевих поціновувачів виправдана авторитетом найбільшого виноторгового кооперативу Uccoar group, який і створив лінійку Artis, то миттєве визнання іноземних споживачів можна пояснити виключно відмінними характеристиками продукції.

Історія Artis

Artis виник як відповідь виноробів-традиціоналістів сучасному тренду на здоровий спосіб життя. У формулі вина, яку вони вдосконалювали більш ніж чотири десятиліття, потрібно було видалити алкоголь без шкоди смаку. Домогтися цього вдалося завдяки численним експериментам із сортами винограду і новітньому обладнанню. Щоб зберегти в безалкогольному вині кращі характеристики винограду, багатство аромату й особливості смаку, за які цінують алкогольні напої, енологи Uccoar відмовилися від купажування і застарілих методів деалкоголізації.

Своєрідність вин

У колекцію Artis входять чотири сухих вина: білі Шардоне і Мускат, рожеве Сіра і червоне Мерло. Кожне — з вмістом алкоголю 0,5% і мінімальною калорійністю. Їх роблять з винограду, зібраного на фермерських ділянках Лангедок-Руссільона, класичним способом виніфікації з витримкою у діжці. Спирт видаляють безпосередньо перед розливом, дуже м’яко й делікатно, щоб не нашкодити напою. Тож у пляшку потрапляє натуральний продукт, без додавання підсолоджувачів, підсилювачів смаку та ароматизаторів. Чисте вино без вад.

Cordier by InVivo

На початку 2021 Uccoar group став частиною холдингу Cordier by InVivo. Компанія входить у трійку найбільш впливових винних операторів Франції з дистриб’юторськими представництвами в країнах ЄС, Великобританії, США, Південної Африки та Азії. В її портфелі 25 міжнародних брендів, що представляють вина Бордо, Долини Рони, Лангедок-Руссільона та Божоле. У базі Cordier 25 тисяч гектарів виноградників, 3600 кооператорів і 9 партнерських винниць, а у планах — перше місце в рейтингу місцевих винних гігантів. «Нам пощастило бути присутнім у всьому винному секторі, від розробки до споживання, — розповідає заступник головного директора Cordier Філіп Лево. — Це дозволяє нам створювати вино з позитивним, смачним та інноваційним впливом на сучасне суспільство».

Call Now Button