Обрати сторінку

Nozeco зчинило галасу. По-перше, у цього ігристого майже італійське ім’я, хоча до Італії воно не має жодного стосунку. Його виробляє одна з найбільших виноторгових компаній Франції Le Grands Chais de France (LGCF). По-друге, роблять вино так само, як і Просекко – з місцевих білих методом Шарма. Але найцікавіше, – і це по-третє, – у Nozeco втричі менше калорій, ніж у стандартному безалкогольному, а виробник позиціонує вино як 100% веганський продукт.

Новинка, звичайно ж, викликала інтерес, який добряче був підігрітий міжнародним скандалом навколо назви вина. У 2018 році LGCF налагодилися презентувати ноу-хау британському ринку. Варто зазначити, що спочатку вино іменували Nosecco. За задумом, воно мало натякати на солодкість напою, відсутність алкоголю і… зв’язків з мега популярним Prosecco. Le Grands Chais de France оформили заявку на захист товарного знаку, але англійці її відхилили, бо в справу втрутилися італійці. Консорціум із захисту найменувань DOC Prosecco запідозрив, що співзвучна з Просекко назва вводитиме в оману споживачів, а заразом нагадав, що законодавство ЄС забороняє використовувати контрольовані за походженням найменування вин поза зоною їхнього виробництва.

LGCF звернулися до британських суддів, а ті з властивою їм розважливістю дійшли висновку, що слово Nosecco викликатиме в уяві середньостатистичних споживачів образ Prosecco. Отже французи, скориставшись репутацією іноземного ігристого, отримають нечесний маркетинговий зиск. А якщо нечесний, то й не місце Nosecco на території брексіту.

Та судові засідання та невтішний вирок все ж таки принесли Le Grands Chais de France маркетинговий зиск– чесний та монетизований. Про вино заговорили у ЗМІ та соцмережах, що зробило його ще популярнішим. Компанія ж просто змінила назву на Nozeco.

І ось тепер скандальне ігристе з новим ім’ям дісталося України. Nozeco та Nozeco Rose справді знахідка для тих, хто рахує калорії. Напівсухе мускатне вино містить не більше 20 ккал у 100 грамах. І, вочевидь, вміє змусити говорити про себе. Купити Носеко у Харкові та будь-якому іншому місті Україна з доставкою можна за пари кліків на нашому сайті.

Купити шампанське Nozeko

Call Now Button
Fatal error: Uncaught Error: Undefined constant "STYLESHEETPATH" in /home/winery/non-alcoholic-wines.in.ua/www/wp-includes/template.php:703 Stack trace: #0 /home/winery/non-alcoholic-wines.in.ua/www/wp-includes/template.php(64): locate_template(Array) #1 /home/winery/non-alcoholic-wines.in.ua/www/wp-includes/template.php(119): get_query_template('index') #2 /home/winery/non-alcoholic-wines.in.ua/www/wp-content/plugins/w3-total-cache/Minify_Plugin.php(620): get_index_template() #3 /home/winery/non-alcoholic-wines.in.ua/www/wp-content/plugins/w3-total-cache/Minify_Plugin.php(662): W3TC\Minify_Plugin->get_template() #4 /home/winery/non-alcoholic-wines.in.ua/www/wp-content/plugins/w3-total-cache/Minify_Plugin.php(193): W3TC\Minify_Plugin->get_style_group('include') #5 [internal function]: W3TC\Minify_Plugin->ob_callback('<!DOCTYPE html>...') #6 /home/winery/non-alcoholic-wines.in.ua/www/wp-content/plugins/w3-total-cache/Util_Bus.php(21): call_user_func(Array, '<!DOCTYPE html>...') #7 /home/winery/non-alcoholic-wines.in.ua/www/wp-content/plugins/w3-total-cache/Generic_Plugin.php(532): W3TC\Util_Bus::do_ob_callbacks(Array, '<!DOCTYPE html>...') #8 [internal function]: W3TC\Generic_Plugin->ob_callback('<!DOCTYPE html>...', 9) #9 /home/winery/non-alcoholic-wines.in.ua/www/wp-includes/functions.php(5275): ob_end_flush() #10 /home/winery/non-alcoholic-wines.in.ua/www/wp-includes/class-wp-hook.php(307): wp_ob_end_flush_all('') #11 /home/winery/non-alcoholic-wines.in.ua/www/wp-includes/class-wp-hook.php(331): WP_Hook->apply_filters('', Array) #12 /home/winery/non-alcoholic-wines.in.ua/www/wp-includes/plugin.php(476): WP_Hook->do_action(Array) #13 /home/winery/non-alcoholic-wines.in.ua/www/wp-includes/load.php(1102): do_action('shutdown') #14 [internal function]: shutdown_action_hook() #15 {main} thrown in /home/winery/non-alcoholic-wines.in.ua/www/wp-includes/template.php on line 703